USA. Ponad 30 lat temu kupił dożywotni bilet na loty. “Najlepsza inwestycja w życiu”

Mężczyzna 33 lata temu kupił dożywotni bilet na loty liniami lotniczymi United Airlines

“Najlepsza inwestycja w moim życiu” – tak Tom Stuker opowiada o zakupie dożywotniego biletu na loty liniami United Airlines. Transakcji dokonał ponad 30 lat temu, a teraz chwali się liczbą pokonanych kilometrów oraz zwiedzonych krajów.

W 1990 roku amerykańskie linie lotnicze United Airlines zaoferowały w sprzedaży dożywotni bilet na dowolną liczbę lotów za cenę 290 tys. dolarów (około 1 180 300 zł).

Przeleciał ponad 37 mln kilometrów

Z oferty skorzystał Tom Stuker z New Jersey. Dziś, po 33 latach, mężczyzna opowiada o tym, jak korzystał ze swojego specjalnego biletu. Mężczyzna twierdzi, że kupno biletu było “najlepszą inwestycją w życiu”.

 

Do tej pory 69-latek przeleciał ponad 37 mln kilometrów podczas ponad 12 tys. lotów. Razem z żoną był w 100 krajach i jak mówi – na ponad 120 miesiącach miodowych. Raz nawet był w ciągłej podróży samolotem przez 12 dni, przesiadając się do kolejnych maszyn. Stuker jest stałym bywalcem linii, więc zna go również już część pracowników. Mężczyzna ma swoje ulubione miejsce w samolocie – 1B -, które często udaje mu się zająć.

 

Mile za karty podarunkowe

Nie tylko “darmowe” loty okazały się opłacalną inwestycją. Stuker brał też aktywnie udział w programie lojalnościowym, gdzie zbiera się punkt za pokonane w powietrzu mile.

 

Mężczyzna wymieniał mile na karty podarunkowe, z których korzystał albo sprzedawał, a za zarobione pieniądze m.in. wyremontował dom swojemu bratu. 

pgo/dsk/ Polsatnews.pl/CNN/businessinsider.com

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Likes:
0 0
Views:
23
Article Tags:
Article Categories:
Business

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *