Haydi şimdi okey zamanı! Okey Oyna ve yeni arkadaşlar edin, bu zevki birlikte yaşa. Okey sitemiz dünyanın çeşitli yerlerinden insanlarla buluşma noktası. veya yeni, eski demeden arkadaşlarınızla Canlı Okey oynama fırsatı sunuyor.

Salonumuzda 0 kişi OKEY Oynuyor

okey zarı

Mobil Okey

1 sene önce admin tarafından yazıldı.

Mobil okey, COVID-19 pandemisinin 1 Aralık 2019 tarihinde ortaya çıkması ve salgının giderek yayılmasıyla gelen yasaklama ve kapanma önlemleri kapsamında, vatandaşların dışarı çıkamayarak, zamanlarının uzun süresini evlerinde geçirmeleri sonucunda, vakit geçirmek adına internet ve oyun gibi alanlara ilgi göstermeye başladılar. Bu ilginin sonucunda Mobil telefonlarından oyun oynayarak ve yeni insanlarla tanışma, konuşma gibi ortamlarda zaman öldürmeye başladılar.

mobil okey

Mobil Okey Siteleri

Mobil okey siteleri, insanların boş vakitlerinde girip zaman geçirebileceği yeni nesil bir oyun sistemidir. https://oynaa.net Mobil okey sitesine dilediğiniz zaman, istediğiniz yerden girebilirsiniz. Telefon uygulamasıyla yada web sitesi üzerinden kayıt olarak, üye girişi yapmanızla hemen oyuna katılabilirsiniz. Telefonda okey oynamanın keyfini çıkaracağınıza emin olabilirsiniz. Diğer Mobil okey sitelerimizden biride üyeliksizokey.com sitemizdir. Bu sitemizde aynı şekilde oynaa.net gibi keyif alabileceğiniz ve istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz 7 gün 24 saat sohbet ve eğlencenin bitmediği çok güzel bir oyun ortamıdır.

Mobil Okey Seçenekleriyle Keyifli Vakit Geçirebilirsiniz

Mobil okey günümüzde sanal okey, canlı okey, bedava okey ve online mobil okey gibi seçeneklere ayrılmakta. Bu seçenekler sizin daha keyifli bir okey ortamında vakit geçirmenizi ve istediğiniz her yerden, kısaca telefon ve tabletlerinizden mobil okey salonlarına girmenize imkan sunmakta. Mobil okey oyunlarının yaygınlaşmasıyla, bilgisayar üzerinden oynanan oyunlara rağbet oldukça azalmıştır. Bunun sebebi ise kolay ve anlaşılır bir oyun oynamayı mobil okey uygulamalarının sunmasıdır.

Telefon Uygulaması

Sizler için geliştirdiğimiz mobil okey uygulamasını telefonunuza indirerek eğlenceli ve kesintisiz okey oynayabilirsiniz. Mobil okey oynamanın keyfini oyun uygulamasıyla keşfedeceksiniz. İster yeni arkadaşlar edinip mobil okey oynayın. İsterseniz kendi arkadaş grubunuzu okey ortamına çağırarak kendi aranızda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Telefon ve Mobil cihazlarda kullanabileceğiniz okey uygulamasını buradan indirebilirsiniz. Telefonlar insanların hayatında çok fazla yer kaplamaktadır.

Bugün birçok şeyi telefonla halledebiliyoruz. ” Oyunu neden oynayamayalım ? ” sorusunu duyar gibiyim. Siz sormadan ben hemen bir cevap vereyim; Çok da güzel oynayabilirsiniz. Telefon uygulamamız Google Playstore ‘nin gizlilik sözleşmesi ve kullanıcı kullanımlarından sorunsuz geçmiş ve onaylanmıştır. Yazılım olarak telefonunuza zarar verecek bir içerik bulunmadığını da ayrıca belirtmek isterim.