Okey Turnuvası

tarafından
408
Okey Turnuvası

Okey oynarken eğlencenize eğlence katacak okey turnuvalarımız okeyat sitemizde başlamıştir. Hiç bir ücret talep etmeden sizde okeyat ailesine üye olabilir eğlenceli sohbetler güzel arkadaşlıklar ve hey canlı turnuvalarımızla vaktininizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Sizlerde okey oynarken hem eğlenmek hem kazanmak isterseniz hemen okeyat sitemize üye olup turnuvalarımıza katılıp büyük ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Evde kaldığımız bu zamanlarda vaktinizi sizde eğlenerek geçirmek istemezmisiniz Okeyat sitemizde hergun yapılmakta olan çeşitli turnuvalarımıza sizlerde ücretsiz üye olarak katılabilir bu eğlencemiz e ortak olabilir ve ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Turnuvalarimiz eleme yari final ve final olarak 3 turdan olusmaktadir.

Eleme turunu gecen oyuncu kazandikca bir ust tura çıkarak en son final oyunu oynarlar. Finali kazanan oyuncuya ödül olarak Takım logosu gold üyelik ve şampiyonluğunun göstergesi olarak profiline kupa logosu bunların yanında tekli turnuvalarda +10 bin puan eşli turnuvalarda +15 bin puan şampiyonluk turnuvalarinda +50 bin puan gibi çeşitli ödüller verilmektedir.

Turnuvalara sitemize üye olan bütün oyuncularımız katilabilirler. Sizlerde kendinize güveniyor ve ben kazanırım diyorsanız hemen eğlenceli heycanlı ve bedava okey oynamaya baslayabilirsiniz.