Haydi şimdi okey zamanı! Okey Oyna ve yeni arkadaşlar edin, bu zevki birlikte yaşa. Okey sitemiz dünyanın çeşitli yerlerinden insanlarla buluşma noktası. veya yeni, eski demeden arkadaşlarınızla Canlı Okey oynama fırsatı sunuyor.

Salonumuzda 0 kişi OKEY Oynuyor

okey zarı

Sanal Okey Oyna

3 sene önce admin tarafından yazıldı. Okey Oyna

sanal okey oyna
sanal okey oyna

Sanal Okey Oyna odalarımızda, internet ortamında tanıştığınız sanal arkadaşlarla düz, eşli ve 101 sanal okeyleri oynayarak, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Sanal Okey son zamanlarda popüler olma yolunda ilerlemektedir virüs süreci sebebiyle evlerine kapanan insanlar kendilerine yeni eğlenceler edinmektedir. Salgın öncesi boş zamanlarını cafe ve kahvehanelerde geçiren insanlarımız dışarı çıkmadıkları için bu süreçte internette sanal okey oynamaya başladılar. Sağlıklarına iki yönlü iyi gelen oynaa.net canlı okey salonunda hem evinizin konforunda okey oynama imkanı, para ödememe imkanı evinizde tüm servisler bedava ve en önemlisi tabiki sağlık. Hem salgından korunup hemde kahvehanelerin kapalı pis havalarından uzak durarak iki yönlü sağlığınızı koruma imkanı bulursunuz. Ayrıca komşularınızı veya ailenin diğer bireylerini kendi masanıza alıp sosyalleşe bilirsiniz.

Sanal Okey

Sanal yani internette okey oynayabileceğiniz, okey salonları vardır bu salonlar kendi aralarında çeşitlere ayrılır. 101 Okey, düz okey oyna , eşli okey ve botlu 2, 3 kişi ile sanal okey oynama imkanı, bu salonlarda bilgisayarınıza program indirmeden bedava okey oynayabilirsiniz.

Sohbetli Okey Oyna

Okey odasında aynı zamanda chat yapmak mı istiyorsunuz o zaman oynaa.net okey salonları tam size göre, bu okey odalarında özelde, lobide ve oyun oynadığınız ekranda sohbet etme imkanı sunulmuştur. Bu özellik sayesinde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Ayrıca canlı dj lerin yayın yaptığı bu okey salonunda radyo dinleyebilir eğlencenin dibine vurabilirsiniz.

Korana virüsü sayesinde evlere kapanan insanlarımıza ücretsiz sunduğumu bu okey salonlarından sizde hemen yararlanabilir can sıkıntınızdan kurtulabilirsiniz. Okey odalarında edineceğiniz sımsıkı dostluklarda kalıcı arkadaşlıklara yelken açacaktır. Evde kal okey oyna 😉

Okey Turnuvaları

Okey salonunda düzenlenen günlük turnuvalara katılabilir ve ayrıca her hafta pazar günü yapılan büyük turnuvaya, günlük şampiyon olduğunda katılabilir. Eğer büyük okey turnuvasında şampiyon olursanız profilinizde kupa ile ödüllendirilir sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Turnuvalar eşli ve herkes tek iki şekilde yapılmaktadır turnuva öncesi duyurularda isminizi yazdırarak turnuvaya bedava katılabilirsiniz.